איך מתגרשים?

שאלה שזוגות רבים בישראל שואלים אותה

לעתים שאלה מסוימת שמורכבת אך ורק משתי מילים יכולה בהחלט להציג התלבטות מהדהדת שכל אחד ישמח לדעת כיצד פותרים אותה. אנו מדברים על שאלה לגיטימית כמו איך מתגרשים, ומדגישים בכך שלא מדובר על ניסיון להכיר את הפרוצדורות או המהלכים הטכניים שבגירושין, אלא את הדרך הטובה ביותר להיפרד מבן או בת זוג.

למרבה הצער לא כל נישואים מצליחים ולא כל שני בני זוג מרגישים כיצד הם נהנים או ממצים את החיים שלהם עם מי שבחרו להיות להם לשותף לחיים. לכן גם חתונה משמחת ביותר לא מבטיחה שלאחר מספר שנים ירצו בני הזוג להמשיך ולחיות ביחד בין אם יש להם ילדים משותפים או לא. כך עולה השאלה לגבי דרך הגירושין.

רגע קשה שהוא מנת חלקם של זוגות רבים בכל הארץ

גם מי שלא בודק את המספרים לעומק יכול לזהות את המספר הלא קטן של זוגות ישראלים בגילאים מגוונים ביותר שמחליטים להיפרד בשל סיבה כזו או אחרת. במקרים כאלו הסיפורים על תהליך שלילי וכואב מאוד מופיעים מיד ומראים עד כמה כדאי לדעת איך מתגרשים בצורה חיובית ונעימה הרבה יותר.

אותו רגע קשה שבו מחליט אחד מבני הזוג כי הוא אינו יכול לחלוק יותר את חייו עם אדם שנמצא בקרבתו כבר זמן מסוים, הוא כזה שיכול להוביל לחששות מובנים מאוד, ולכן רבים רוצים לדעת באמת איך מתגרשים בצורה שלא תסכן אותם, בצורה שלא תקשה על הילדים, ובצורה שתשאיר אותם עם יכולת כלכלית לחיות בעתיד.

מהלך שיכול להיות קשה הרבה פחות

אפשר בהחלט להגיד כי היום אין שום סיבה שכל אדם יחשוש ממהלך של גירושין וכל גבר או אישה יחששו לקחת החלטה אמיצה ולמנוע מעצמם לצאת לדרך חדשה בחיים בכל הקשור לזוגיות ולעצמאות. ייעוץ מקצועי של מי שעוסק בתחום זה והכוונה אמיתית לאנשים שהחליטו להתגרש הם דברים אפשריים היום.

לא לחינם אנו רואים כיצד יותר ויותר אנשים שאצלם גירושין זה משהו שעומד על הפרק פונים למי שיש לו ניסיון בסיוע מקצועי הקשור למהלך חשוב כזה. כך מזהים בצורה מדויקת את התשובה לשאלה החשובה איך מתגרשים ועושים את התהליך כולו בצורה ממצה הרבה יותר וללא כל עיכובים או חששות מיותרים.

צור קשר עכשיו
לקבלת ייעוץ ראשוני

פרטי התקשרות

משרד עורכת הדין רויטל לוין שני סניפים – בתל אביב ובחיפה.
לתאום פגישה באזור מגוריכם התקשרו:

שרותים משפטיים