עו"ד הסכם ממון

הסכם ממון יעניק לך בטחון ונחת בחיי הנישואין

הסכם ממון, מאיפה מתחילים?

הסכם ממון לפני הנישואין הוא חוזה משפטי שנחתם בין בני זוג העומדים להתחיל חיים משותפים. יותר מהכל אנחנו מאחלים לך בהצלחה בחיי הנישואין, אך חשוב לנו להמליץ לך להגן על זכויותיך כבר בשלב זה למקרה שהקשר הזוגי יפורק.

צרו קשר עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ והכוונה ראשונית

איך מעלים את הנושא בפני בן/בת הזוג? מה צריך להירשם בהסכם? וכיצד להסכם יהיה תוקף משפטי וראייתי? לשאלות אלו ולליווי בגיבוש הסכם ממון, מומלץ להיעזר בעו"ד המומחה בתחום דיני משפחה והסכמי ממון.

מה יאפשר לך להיות בטוח שתגיע להסכם ממון הוגן ונכון עבורך?

מהרו לתאם פגישת ייעוץ ראשוני, כי בתהליכים מורכבים לגורם הזמן יש השפעה משמעותית על תוצאות התהליך.

פגישת הייעוץ

הינה השלב החשוב ביותר בהליך, שכן היא מונעת טעויות ואי הבנות מיותרות שיכול ויהיו לרועץ בהמשך.
בפגישת הייעוץ ניתן לקבל את המידע שיאפשר כניסה "בעיניים פקוחות" ותוך תכנון מראש, חשוב עד מאוד לקבל את הייעוץ המשפטי מעו"ד מומחה בתחום.

מי אנחנו

המשרד שלנו נוסד ומנוהל ע"י עו"ד רויטל לוין, חברה ב"לשכת עורכי הדין בישראל", בעלת תואר ראשון במשפטים L.L.B, בוגרת תואר שני במשפטים L.L.M והכשרה בגישור.

לאחר ניסיון רב בתחום ועבודה מאומצת במשך שנים רבות, ליווי וייצוג נשים וגברים כאחד, חרטנו על דגל משרדנו את ייחודו: משרד מוביל בתחום דיני המשפחה, הסכמי ממון,  גירושין, מזונות, משמורת משותפת, הסכמי גירושין, יחסי ממון, גישור, צוואות, ירושות, ועוד.

 

הסכמי ממון לזוגות נשואים

נשאלת השאלה, האם גם לזוג נשוי כדאי לערוך הסכם ממון?.

במקרים שבהם, קיים משבר אמון בין בני הזוג, הזוג עבר הליך גירושין שלא הסתיים בגירושין, אחד הצדדים נתפס בבגידה ובמעילה באמון, אחד הצדדים מהמר או מנהל עסקים בעלי סיכון רב וכד', אזי רצוי לבן הזוג הרוצה להגן על עצמו מצד אחד ואשר חושש מהליך משפטי יקר ממושך נגד הצד השני ושתוצאותיו בלתי ידועות , מצד שני, להגן על עצמו באמצעות הסכם ממון.

הסכם שלום בית למשל, הינו סוג של הסכם ממון, ומהותו שאם שלום הבית לא יצליח הרי שהצדדים יפעלו בהתאם להסכם הממון.

הסכם ממון מעגן את האופן שבו צדדים להסכם ממון מעוניינים לחלק את הרכוש שבבעלותם. בהסכם ממון מצוין בד"כ גם עיתוי חלוקת הרכוש.

הסכמי ממון בנישואים

מקרה פרטי בו מתעורר הצורך בהסכם ממון הוא כאשר שני הצדדים מעוניינים לרכוש נכס משותף באמצעות משאבים כספיים אשר שייכים לצד אחד בלבד ואשר אינם משותפים. היה ובן הזוג שהמשאבים הכספיים שייכים לו, לא יעגן במסגרת הסכם ממון את העובדה כי, המשאבים הכספיים במקרה של גירושין, יהיו שייכים לו בלבד, הרי, שבית המשפט יראה בנכסים כספיים אלה בגירושין כנכסים משותפים לשני הצדדים.

את הסכם הממון רצוי לערוך אצל עורך דין המתמחה בעריכת הסכמים כאלה, ואשר יפעל לכך, לאור ניסיונו בבתי המשפט והבנתו בתחום, כי הסכם זה, יהיה עמיד בפני בקשה לביטול ו/או לשינוי על ידי אחד הצדדים.

מידע זה אינו יכול להוות בשום פנים ואופן תחליף לייעוץ משפטי.

תוכן עניינים

צור קשר עכשיו
לקבלת ייעוץ ראשוני

פרטי התקשרות

משרד עורכת הדין רויטל לוין שני סניפים – בתל אביב ובחיפה.
לתאום פגישה באזור מגוריכם התקשרו: