ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך הוא החופש לבחור היום כיצד ייראה עתידך. לעתיד מכבד ועל פי רצונך אל תשאיר/י את ההחלטות החשובות בעניינך בידי הגורל. קבע/י איתי פגישה עוד היום.

התקשר/י עכשיו 052-4204245 – או השאירו הודעה ואשמח לחזור אליכם

מהו ייפוי כוח מתמשך?

ייפוי כוח מתמשך הוא מוסד שמטרתו לכבד את החופש שלכם להחליט ולקבוע היום כאשר אתם בריאים וצלולים מי יטפל בכם, בבריאותם, וברכושכם, בעתיד במקרה שבו שלא תהיו בריאים וצלולים מספיק להביע את הרצון הזה.

מיופה הכוח צריך להיות מישהו שאתם מאמינים לו, וסומכים עליו שידע בזמן אמת לתת את התשובות לגבי השאלות מה יהיה הכי טוב עבורכם, מה הוא רצונכם, ומהן אמונותיכם, ובכך לכבד את רצונכם ואמונותיכם ולפעול לטובתכם גם כאשר אתם אינכם מסוגלים לעשות זאת.

מדוע כדאי לי לעשות ייפוי כוח מתמשך?

ייפוי כוח מתמשך הוא למעשה חלופה של מוסד האפוטרופוס, ופוטר אתכם ממינוי אפוטרופוס במקרה שהצורך לכך מתעורר. כאשר ממונה לאדם אפוטרופוס, בית המשפט הוא זה שמחליט את זהות האפוטרופוס, וכך יכול לקרות מצב שבו האפוטרופוס שממונה לך אינו מקובל עליך כלל, ואינו פועל על פי רצונותיך וטובתך. גרוע מכך, במקרים שבו ישנם מספר בני משפחה המעוניינים להתמנות כאפוטרופוס ומתנגדים זה למינוי של זה, ממונה עמותה חיצונית, זרה, אשר אינה מכירה את רצונותיך ואמונותיך ולמעשה אינה מכבדת אותך כלל.

ייפוי כוח מתמשך הוא מעין צוואה לגבי החיים שלי, ולגבי הבריאות שלי, והרכוש שלי, מה ייעשה באלה, כאשר לא אוכל להביע את רצוני ודעתי. חשוב מאוד שכל אדם בגיר וצלול יעשה זאת, ולא יהיה חשוף למוסד האפוטרופסות על מגרעותיו כפי שפורט לעיל, שכן, אין לדעת מה יילד יום.

מי רשאי לבצע ייפוי כוח מתמשך?

ייפוי כוח מתמשך רשאי לעשות מי שקיבל הסמכה מיוחדת לכך על ידי האפוטרופוס הכללי. עורכת הדין רויטל לוין מוסמכת לביצוע ייפוי כוח מתמשך בהסמכת האפוטרופוס הכללי, והינה בנוסף לכך, נוטריון, בעלת תואר שני מאוניברסיטת חיפה, מתמחה בליטיגציה בדיני משפחה בעלת ניסיון של כ-20 שנה, ומגשרת עם התמחות מיוחדת בדיני משפחה, ונותנת שירות אדיב, נעים, ומסור ללקוחותיה; כל אלה, מובילים לכך, שהינה המומלצת ביותר להכין עבורך ועבור משפחתך ייפוי כוח בלתי חוזר. ליחצו כאן והשאירו פרטים

תוכן עניינים

צור קשר עכשיו
לקבלת ייעוץ ראשוני

פרטי התקשרות

משרד עורכת הדין רויטל לוין שני סניפים – בתל אביב ובחיפה.
לתאום פגישה באזור מגוריכם התקשרו: