כשהמשפחה מתפרקת

אתם צריכים את העורך דין הטוב ביותר לצדכם

צרו קשר עכשיו!

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

משרד עורכי דין ונוטריון - רויטל לוין

דיני משפחה וגירושין

מעל ל-20 שנות ניסיון

עו"ד, מגשרת ונוטריון

ליווי רגיש ומסור לאורך כל הדרך

ייצוג בכל הערכאות

אודות המשרד

משרד עו"ד רויטל לוין, נוסד ע"י עורכת הדין רויטל לוין, נוטריון ומגשרת, בעלת תואר-ראשון במשפטים LLB, ותואר-שני במשפטים LLM מאונ' חיפה, וחברה בלשכת עורכי הדין בישראל.
המשרד מתמחה בייצוג, ייעוץ וגישור, בכל תחומי דיני המשפחה והגירושין, בהם: משמורת ומזונות ילדים, זמני שהות, עגינות, התרת נישואין, כתובה, הסכמי ממון, ידועים בציבור, יחסי ממון, צוואות, ירושות ועוד.
משרדנו מייצג את לקוחותיו בכל הערכאות בבית המשפט לענייני משפחה ובית הדין הרבני, ומלווה אותם לאורך כל הדרך, תוך תכנון אסטרטגיה אישית המותאמת לצרכי הלקוח בכל תיק, וכן בפגישות ביחידת הסיוע וברווחה, עם אנשי מקצוע ועוד, על מנת שיזכו בתמיכה המשפטית ברמה הגבוהה ביותר.

קיבעו עכשיו פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות

מטבעם, ענייני משפחה, מכל סוג שהוא – גירושין, ירושה וכו', הם נושא רגיש במיוחד. אם אתם עומדים לפני גירושין, או שנקלעתם לסכסוך משפחתי, הדבר הראשון שנכון לעשות הוא לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מעורך דין מנוסה שיכוון אותך לדרך הנכונה עבורכם ויעזור לכם להימנע מטעויות שנובעות משיקול דעת מוטעה, או מעצות לא מקצועיות שעלולות לסבך אותך בהמשך.
בפגישת הייעוץ הראשונית נבחן את המצב הקיים ואת הדרך והאמצעים שיש לנקוט בהם בהמשך, ובעיקר לא לעשות טעויות שיעלו ביוקר בהמשך הדרך. על כן, זהו השלב החשוב ביותר בהליך הגירושין ובכל סכסוך במשפחה, והוא מחייב היוועצות עם עורך דין בכיר ומנוסה.

כל הזכויות שמורות לרויטל לוין - משרד עורכי דין לגירושין ©